NOVINKY

arr3Školení 6-7.10.2015Školení metodiky výukového systému SNAG plná velikost ve formátu PDF ke stažení zde ... arr3Nabídka pro golfové klubyGolfovým klubům nabízíme možnost zakoupení sady na sestavení 9ti jamkového SNAG hřiště, více... arr3Nabídka pro školkyZajímavé podněty přišly z mateřských školek, došla nám řada dotazů ohledně možností učit golf se... arr3Školení v metodice golfového výukového systému SNAG 2014Na dny 10-12.3.2014 je naplánováno další školení v metodice výuky se SNAGem. pro stáhnutí PDF... arr3Podzimní výuka v metodiceNa dny 17-18.10.2013 je naplánováno další školení v metodice výuky se SNAGem. Zváni jsou golfoví... arr3"Povodňové" školeníZačátkem června proběhlo „povodňové“, v pořadí třetí školení v metodice výuky systému SNAG, ze... arr3Dětský golfový den Základní škola Třešť ve spolupráci s Golf Club Telč pořádají Dětský golfový den. celé PDF k... arr3Školení v metodice golfového výukového systému SNAGSpolečnost Ittec s.r.o. Vás srdečně zve na dvoudenní vzdělávací akci Školení v metodice golfového... arr3Článek Jack Nicklaus, Wall Street Journal 8.12.2012Článek je k prohlédnutí zde... arr3Školení trenérůVe dnech 25.-26.9. proběhlo v Praze již druhé školení trenérů v metodice výukového systému SNAG. C... arr3Novinky z Evropské PGANovinky z Evropské PGA článek je k prohlédnutí pod tímto odkazem... arr3Školení SNAGV červnu 2012 se uskutečnilo 1. Školení golfových trenérů a cvičitelů v metodice výukového systému... arr3Hlavní certifikovaní lektořiHlavními certifikovanými lektory výukového systému SNAG jsou:Linda Mannová z Golf Clubu Most pro...

VŠE O SNAGu
O SNAGu

 

Cvičná golfová sada SNAG  je první z cvičebních pomůcek podporovaná evropskou profesionální golfovou asociací, pro její jednoduchost a funkčnost v prvním kontaktu s golfovou hrou.

CVIČNÁ SADA JE KONSTRUOVÁNA TAK, ABY UMOŽNILA NÁCVIK ZÁKLADŮ GOLFOVÉ HRY BEZ PRVOTNÍ NÁVŠTĚVY PROFESIONÁLNÍHO TRENÉRA A SLOUŽÍ K OSVOJENÍ ZÁKLADŮ GOLFOVÉHO POHYBU PŘI KONTAKTU S MÍČEM

Lepící měkké míčky a speciální plastové hole se zvětšenou úderovou plochou Vám umožní bezpečnou hru doma v pokoji, v tělocvičně nebo venku na zahradě či na dětském hřišti. Jde o první krok  k Vašemu rozhodnutí věnovat se hře jako takové.

Sada je k dostání ve třech velikostech holí a třech barevných variantách:

zelená  26´´ pro děti ve věku od 4 do 7mi let

modrá  30´´ pro děti ve věku od 7mi do 11ti let

červená  34´´ pro děti ve věku od 11ti let do dospělosti

každá ve variantě pro pravoruké i levoruké hráče.

Sada obsahuje:  2 ks holí – Putter a Launcher, lepící jamku s vlaječkou, 6ks lepících míčků, gumovou odpalovací podložku, gumové Tee a textilní obal.

V čem se SNAG liší od juniorských golfových holí?

 

Sada SNAG slouží jako první kontakt s golfovou hrou. Jeho velká výhoda je v naprosto univerzálním využití venku i ve vnitřních prostorách, děti se hrou učí základům golfové hry kdekoli a kdykoli, v místnosti, v tělocvičně, v družině, na dvorku, na louce, na dětském hřišti, zapojit do hry mohou i dospělé, třeba babičku s dědou nebo paní učitelku.

Děti si neublíží, vzhledem k tomu, že míčky jsou textilní a terče ze suchých zipů, nehrozí ani rozbití oken či jiné škody.

 

 

Nahradí tato sada dětské golfové hole?

 

Nenahradí. Filosofie použití je jiná. S dětskými golfovými holemi musí dítě používat i regulérní golfové nebo range míče, na plochách k tomu určených, čili v areálu tréninkového odpaliště nebo golfového hřiště pod dohledem trenéra nebo dalších dospělých. Tato výuka má svá daná pravidla. SNAG přibližuje golfovou hru mnohem větší šíři uživatelů a to bez dalších nároků na místo a čas. A přesto se stále jedná o výuku golfu, pouze forma je jiná.