NOVINKY

arr3Školení 6-7.10.2015Školení metodiky výukového systému SNAG plná velikost ve formátu PDF ke stažení zde ... arr3Nabídka pro golfové klubyGolfovým klubům nabízíme možnost zakoupení sady na sestavení 9ti jamkového SNAG hřiště, více... arr3Nabídka pro školkyZajímavé podněty přišly z mateřských školek, došla nám řada dotazů ohledně možností učit golf se... arr3Školení v metodice golfového výukového systému SNAG 2014Na dny 10-12.3.2014 je naplánováno další školení v metodice výuky se SNAGem. pro stáhnutí PDF... arr3Podzimní výuka v metodiceNa dny 17-18.10.2013 je naplánováno další školení v metodice výuky se SNAGem. Zváni jsou golfoví... arr3"Povodňové" školeníZačátkem června proběhlo „povodňové“, v pořadí třetí školení v metodice výuky systému SNAG, ze... arr3Dětský golfový den Základní škola Třešť ve spolupráci s Golf Club Telč pořádají Dětský golfový den. celé PDF k... arr3Školení v metodice golfového výukového systému SNAGSpolečnost Ittec s.r.o. Vás srdečně zve na dvoudenní vzdělávací akci Školení v metodice golfového... arr3Článek Jack Nicklaus, Wall Street Journal 8.12.2012Článek je k prohlédnutí zde... arr3Školení trenérůVe dnech 25.-26.9. proběhlo v Praze již druhé školení trenérů v metodice výukového systému SNAG. C... arr3Novinky z Evropské PGANovinky z Evropské PGA článek je k prohlédnutí pod tímto odkazem... arr3Školení SNAGV červnu 2012 se uskutečnilo 1. Školení golfových trenérů a cvičitelů v metodice výukového systému... arr3Hlavní certifikovaní lektořiHlavními certifikovanými lektory výukového systému SNAG jsou:Linda Mannová z Golf Clubu Most pro...

VŠE O SNAGu » Metodika SNAG

Systém SNAG má svou metodiku výuky. Při výuce základů golfu ve skupinách hráčů, zvláště pak ve školách a sportovních kroužkách je nutno postupovat systematicky, dle daných pravidel. Proto byla vypracována podrobná metodika, která obsahuje výuku základních úderů, správného postoje a pohybových dovedností. Všichni vyučující tedy postupují podle jednotného postupu. Školení se mohou zúčastnit golfoví trenéři, instruktoři jiných sportů, učitelé tělocviku či vedoucí zájmových zařízení.

Pořádáme proto dvoudenní školení metodiky výuky na dvou stupních:

1/ instruktor systému SNAG první základní úrovně, který vyučuje děti a začínající hráče

2/ lektor systému SNAG druhé úrovně, který učí instruktory základní úrovně

Úspěšní absolventi obou úrovní školení obdrží Certifikát instruktora/lektora výukového systému SNAG, kterým pak mohou prokázat svoji odbornost pro výuku začínajících hráčů.

Pro další informace ohledně organizace a termínů metodických školení nás kontaktujte.

Termín dalšího školení je 6.-7.10.2015 – odkaz na pozvánku pdf.

 

SNAG ZÁKLADNÍ MANUÁL KE STAŽENÍ