NOVINKY

arr3Školení 6-7.10.2015Školení metodiky výukového systému SNAG plná velikost ve formátu PDF ke stažení zde ... arr3Nabídka pro golfové klubyGolfovým klubům nabízíme možnost zakoupení sady na sestavení 9ti jamkového SNAG hřiště, více... arr3Nabídka pro školkyZajímavé podněty přišly z mateřských školek, došla nám řada dotazů ohledně možností učit golf se... arr3Školení v metodice golfového výukového systému SNAG 2014Na dny 10-12.3.2014 je naplánováno další školení v metodice výuky se SNAGem. pro stáhnutí PDF... arr3Podzimní výuka v metodiceNa dny 17-18.10.2013 je naplánováno další školení v metodice výuky se SNAGem. Zváni jsou golfoví... arr3"Povodňové" školeníZačátkem června proběhlo „povodňové“, v pořadí třetí školení v metodice výuky systému SNAG, ze... arr3Dětský golfový den Základní škola Třešť ve spolupráci s Golf Club Telč pořádají Dětský golfový den. celé PDF k... arr3Školení v metodice golfového výukového systému SNAGSpolečnost Ittec s.r.o. Vás srdečně zve na dvoudenní vzdělávací akci Školení v metodice golfového... arr3Článek Jack Nicklaus, Wall Street Journal 8.12.2012Článek je k prohlédnutí zde... arr3Školení trenérůVe dnech 25.-26.9. proběhlo v Praze již druhé školení trenérů v metodice výukového systému SNAG. C... arr3Novinky z Evropské PGANovinky z Evropské PGA článek je k prohlédnutí pod tímto odkazem... arr3Školení SNAGV červnu 2012 se uskutečnilo 1. Školení golfových trenérů a cvičitelů v metodice výukového systému... arr3Hlavní certifikovaní lektořiHlavními certifikovanými lektory výukového systému SNAG jsou:Linda Mannová z Golf Clubu Most pro...

OBCHODNÍ PODMÍNKY » Platba a doprava
Jak nakupovat

Možnosti platby

platbu za objednané zboží je možné provést následujícím způsobem:

  1. Online platba platební/kreditní kartou - platba proběhne na zabezpečené platební bráně GoPay. Zboží bude po zaplacení předáno České Poště nebo kurýrní službě.
  2. Dobírkou - za zboží bude zaplaceno České Poště při předání. Cena dopravy s dobírkou je 129,-Kč.
  3. Bankovním převodem - zboží bude předáno České Poště nebo kurýrní službě po připsání částky na náš účet. Při platbě převodem zadejte číslo objednávky jako variabilní symbol.
  4. Hotově - za zboží zaplatíte při převzetí u nás na prodejně.

Možnosti dopravy

zboží je odesíláno po celé ČR Českou Poštou nebo kurýrní službou Toptrans, a to za:

  • 109,-Kč za obchodní balík České Pošty v případě platby kartou nebo bankovním převodem
  • 129,-Kč za obchodní balík České Pošty v případě dobírky
  • 159,-Kč za expresní balík kurýrní službou v případě platby kartou nebo bankovním převodem